הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם ART יעיל למנוע הדבקה ב- HIV בקרב זוגות לא מתואמים המתכננים היריון?
22.08.17

 

ה- CDC מפרסם את הראיות האחרונות בנוגע לסיכונים להדבקה ב- HIV בקרב זוגות המתכננים היריון כאשר הגבר חולה ב- HIV והאישה בריאה. הדיווח פורסם ב- MMWR.

 

להלן עיקרי הראיות המדעיות:

 

• הסיכון המשוער להדבקה ב- HIV מגבר נגוע וללא דיכוי נגיפי לאישה לא נגועה הינו 8 פר 10,000 אפיזודות של מגע מיני וגינאלי לא מוגן.


• לא נצפו מקרים של הדבקה ב- HIV במהלך קיום מגע מיני לא מוגן במסגרתם של שלושה מחקרים רב לאומיים שעסקו בזוגות לא מתואמים בהם בן הזוג הנגוע הדגים דיכוי נגיפי תחת ART.


• RNA של HIV אובחן בזרע של גברים מטופלים ב- ART וללא רמה ניתנת לאבחנה של HIV RNA בדם. לא ברור האם ממצא זה מעיד על סיכון להדבקה.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007