הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקמפיין בחר בחוכמה: טיפולים לכאבים בגב התחתון וטיפולים אחרים
22.08.17

 

שלושה איגודים רפואיים פרסמו לאחרונה המלצות לטיפולים מומלצים ולטיפולים מהם כדאי להימנע, במטרה להפחית את שיעור הבדיקות והטיפולים הלא נחוצים.

 

להלן עיקרי ההמלצות:

 

• ה- American Chiropractic Association מציין כי תמיכה במותניים אינה מומלצת לטיפול ארוך טווח בכאבי גב תחתון. הקבוצה אף ממליצה להימנע מטיפול ממושך בפיזיותרפיה פאסיבית או פליאטיבית (לדוגמא, חום, קור, אולטרא סאונד) לכאבים בגב התחתון אלא אם כן הללו מסייעים להגביר את רמת הפעילות הגופנית של המטופל.


• ה- American Podiatric Medical Association אינו ממליץ על הזמנת בדיקות MRI במקרים בהם קיים חשד לקרע בגיד אכילס, היות וממצאי הבדיקה הקלינית צריכים להספיק לצורך קבלת האבחנה.


• ה- American Association of Neuromuscular & Electrodiagnostic Medicine אינה ממליצה על מתן תוספים של ויטמין B לטיפול ב- polyneuropathy או neuropathic pain אלא אם כן למטופל מחסור בהנ"ל. יתר על כן, אופיאטים ותרופות נרקוטיות אינן מומלצות כטיפול קו ראשון לכאבים נוירופתיים.

 

 

לידיעה 1 >>


לידיעה 2 >>


לידיעה 3 >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007