הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אינטק פארמה השלימה גיוס של 50 מיליון דולר
20.08.17

 

מניית אינטק פארמה (6.15 +6.96%) עולה ב-6.4% למחיר של 5.85 דולר שמשקף שווי חברה של 81 מיליון דולר לאחר שהחברה השלימה גיוס של 50 מיליון דולר. אינטק פארמה שעוסקת בהשבחת תרופות על בסיס טכנולוגיית האקורדיון הנפיקה 10.6 מיליון מניות במחיר של 4.7 דולר למניה שמשקף הנחה של 3.1% בהשוואה למחיר הסגירה של המניה ביום המסחר שקדם להנפקה.

 

אינטק פארמה נתנה לחתמי ההנפקה אופציה ל-30 יום לרכוש עד 1.6 מיליון מניות, כלומר 15% מהיקפה המקורי של ההנפקה במחיר זהה. מימוש מלא של האופציה יביא לגיוס של 7.5 מיליון דולר נוספים. אינטק פארמה מתכננת להשתמש בתמורת ההנפקה למימון ניסוי קליני בשלב השלישי בגלולת האקורדיון-לבודופה שהיא מוצר לטיפול בחולי פרקינסון.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007