הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה חדשה לטיפול בצהבת C מדגימה שיעור תגובה גבוה
20.08.17

 

כמעט כל החולים בצהבת C כרונית שטופלו ב- glecaprevir-pibrentasvir הדגימו sustained virologic response לאחר 12 שבועות של טיפול, אלו תוצאותיו של מחקר phase 3 שמומן על ידי AbbVie ופורסם ב- Lancet Infectious Diseases. הטיפול המשולב הניטל פעם ביום (שם מותג, Mavyret) אושר על ידי ה- FDA מוקדם יותר החודש לטיפול בכל הגנוטיפים של HCV.

 

המחקר כלל 146 מבוגרים עם HCV מגנוטיפים 1a, 1b, 2, 4, 5 או 6 ושחמת כבד ללא אי ספיקה אשר לא טופלו בעבר או שלא הגיבו כראוי לטיפולים מבוססי interferon או לטיפול ב- ofosbuvir ו- ribavirin (עם או ללא pegylated interferon). 12 שבועות מתום הטיפול, כל החולים מלבד אחד הדגימו sustained virologic response.

 

כ- 70% מהחולים הדגימו תופעות לוואי, מרביתן קלות (לדוגמא, עייפות). לא נצפו תופעות לוואי חמורות בקרב החולים בקבוצת המחקר.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007