הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היתרונות של שילוב אימונותרפיה – פרוביוטיקה לטיפול באלרגיה לבוטנים
20.08.17

 

שילוב של אימונותרפיה ופרוביוטיקה לטיפול באלרגיה לבוטנים הביא לסבילות ארוכת טווח לבוטנים בקרב ילדים אלרגיים, אלו ממצאיו של מחקר מעקב שפורסם ב- Lancet Child & Adolescent Health.

 

מבין 56 ילדים עם אלרגיה לבוטנים שחולקו באופן אקראי לקבלת שילוב של פרוביוטיקה (Lactobacillus rhamnosus) ואימונותרפיה פומית נגד אלרגיה לבוטנים, או פלסבו, מדי יום למשך 18 חודשים - 90% ו- 7% כבר לא הדגימו יתר רגישות בעקבות הטיפול, בהתאמה. 48 ילדים היו זמינים לבדיקה לאחר 4 שנים מתום הטיפול.

 

גם לאחר 4 שנים נמצא כי הילדים שחולקו אקראית לקבלת הטיפול המשולב הדגימו סבירות גבוהה יותר מהילדים בקבוצת הביקורת להדגים סבילות לבוטנים (67% מול 4%). מעל למחצית מהילדים שקיבלו את הטיפול המשולב צרכו בוטנים באופן סדיר.

 

תגובות אלרגיות לבוטנים אירעו בקרב 17% מהמטופלים בטיפול המשולב ובקרב 25% מהילדים שטופלו בפלסבו. תגובות אנאפילקטיות לא תועדו.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007