הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מכון ויצמן למדע – במקום השישי בעולם במדד החדשנות של Nature
10.08.17

 

מדד החדשנות 2017 של Nature מציב את מכון ויצמן למדע במקום השישי מבין 200 מוסדות מחקר מובילים בעולם. המדד אשר מתפרסם היום לראשונה במסגרת מוסף מיוחד של כתב-העת המדעי Nature, דירג את ההשפעה של המחקר במוסדות אקדמיים על חדשנות בתעשייה באמצעות ספירה של ציטוטי מאמרים הנכללים במסגרת פטנטים שרשמו חברות וארגונים שונים בעולם (לא נכללו פטנטים שרשם מכון ויצמן למדע). מכון ויצמן למדע הוא מוסד המחקר היחיד מחוץ לארצות הברית שמוקם בעשירייה הראשונה של מדד החדשנות.

 

בצמרת המדד ממוקמים מכון סקריפס בסן דייגו (1), אוניברסיטת רוקפלר בניו יורק (2), המכון לטכנולוגיה של מסצ'וסטס MIT בבוסטון (3) – כולם בארצות הברית. למעשה, 38 מבין 50 המוסדות המובילים ברשימה הם מוסדות אמריקאיים.

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007