הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עידן חדש במיקרוסקופיה בישראל: הטכניון רכש את מיקרוסקופ האלקטרונים הטוב בעולם
3.08.17

 

הטכניון רכש לאחרונה מיקרוסקופ אלקטרונים חדשני, “ת’מיס”, מהמתקדמים בעולם והטוב מסוגו בישראל. זהו מיקרוסקופ אלקטרונים חודר (TEM) המסוגל לספק תמונה של אטומים בודדים ובאמצעותה מידע על מבנה החומר ותכונותיו. גובהו של המיקרוסקופ כ-4 מטרים והוא מאפשר גם לעקוב בזמן אמת אחר תהליכים דינמיים המתרחשים בחומר, למשל כתוצאה מחימום וקירור. המיקרוסקופ החדש נרכש בסיוע המכון לננו-טכנולוגיה ע”ש ראסל ברי בטכניון (RBNI).

 

“ת’מיס” ((Titan Cubed Themis G2 300 מיוצר על ידי FEI האמריקאית. התקנתו בטכניון ארכה כשבוע והכנתו לפעילות תושלם תוך שבועות ספורים על ידי נציגי החברה ואנשי המרכז למיקרוסקופיית אלקטרונים בטכניון. הוא הותקן בחדר מיוחד המבודד מסביבתו כדי למנוע השפעה של רעשים אקוסטיים, רעידות מכניות והפרעות של שדות אלקטרומגנטיים על הניסויים. הוא מקובע למשטח המעוגן על סלע בעומק הקרקע, מיוצב באמצעות “רצפה צפה” המבודדת אותו מרעידות שונות בסביבה ונשלט מחדר בקרה ייעודי הצמוד אליו.

 

   

לידיעה >>

 
 
מאת הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007