הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בית משפט דחה תביעה של טבע על מרמה במכירת רימסה המקסיקאית
3.08.17

 

בית משפט בניו יורק דחה אתמול את תביעתה של טבע נגד האחים אספינוזה, בעליה לשעבר של חברת רימסה המקסיקאית. טבע, שרכשה את חברת רימסה תמורת 2.3 מיליארד דולר במארס 2016, טענה שבעליה לשעבר של רימסה ניהלו מערכת דיווח כפולה והסתירו בצורה שיטתית את אי עמידתה של החברה בתקני הייצור של רשות התרופות והמזון של מקסיקו. השופט נימק את החלטתו בכך שענקית התרופות הישראלית הייתה אמורה לגלות את הפגמים - לכאורה - בתהליך בדיקת הנאותות שביצעה לפני שהשלימה את עסקת הרכישה של רימסה.

 

בעקבות התקלות שגילתה והעובדה שהחברה לא עמדה בתקני הייצור הנדרשים, נדרשה טבע להשבית את מפעלי הייצור של רימסה ולפטר את מרבית עובדיה. העסקה היא אחת הכישלונות המביכים של טבע בתקופת ארז ויגודמן, המנכ"ל שסיים את תפקידו בפברואר 2017. טבע שילמה סכום גבוה, ששיקף מכפיל 10 על מכירותיה של רימסה, לאחר שהתמודדה במכרז עם חברות כמו פייזר, סנופי, טקדה ואבוט, אולם לאחר זמן קצר נאלצה לבצע הפרשה של מיליארד דולר על הרכישה הכושלת.

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת יורם גביזון
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007