הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדוע רופאים בעלי מוגבלויות הופכים את הרפואה לטובה יותר
1.08.17


ככשהיינו צעירים לא הסכימה אחותי שהמשפחה תצמיד תו נכה לשמשת המכונית. היא לוקה בשיתוק מוחין מלידה ומתניידת באמצעות קביים, אבל היא מעדיפה לצעוד חצי קילומטר במגרש חניה ולא לחנות בחניה השמורה לנכים סמוך לכניסה. ואולם הסיבה העיקרית שמשפחתי היגרה לארה"ב היא שפה הסטיגמה שדבקה בבעלי מוגבלויות פחות קשה, והם זוכים לתמיכה רבה יותר. אחותי נולדה בשנה שבה עבר חוק ה"אמריקאים בעלי מוגבלויות" (ADA), המעיד על מחויבותה המוסרית והמעשית של ארה"ב לשוויון.

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת דרור קולאר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007