הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות חזר בו מהגבלת מעבר רופאים בין קופות החולים
1.08.17

 

משרד הבריאות חוזר בו מהסיכום שהושג בנוגע למעבר רופאים בין ארבע קופות החולים. כך הוחלט לאחר שרשות ההגבלים התערבה בסיכום שפורסם לראשונה ב"כלכליסט" לפיו הקופות לא "יגנבו" רופאי משפחה, ילדים ונשים שעובדים בקהילה מקופה אחרת ברדיוס גיאוגרפי של 30 ק"מ למשך שלושה חודשים.

בהודעה שפרסם הבוקר (ג') משרד הבריאות הוצגו ההבנות שהושגו בפגישה שהתקיימה בתחילת השבוע בין המנכ"ל משה בר סימן טוב לבין הממונה על ההגבלים העסקיים מיכל הלפרין: משרד הבריאות יעמוד בקשר עם כל קופה בנפרד בנוגע להסדרת מעבר רופאים וזאת "באופן שישרת מיטבית את האינטרס הציבורי ובהתאם לעקרונות הזמניים שנקבעו על ידי המשרד".

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת ספי קרופסקי 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007