הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA יבחן את בקשת טבע וסלטריון לתרופה ביולוגית לסרטן
1.08.17

 

חברת סלטריון (Celltrion) הקוריאנית וחברת טבע (11,520 +0.26%) הישראלית דיווחו למשקיעים כי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) קיבל לבחינה את בקשת הרישיון שלהן לתרופה גנרית-ביולוגית לסרטן השד ולסרטן קיבה גרורתי. ה-FDA צפוי להשלים את הבחינה ולהחליט אם לאשר את הבקשה במחצית הראשונה של 2018.

 

התרופה של טבע וסלטריון היא גרסת הביוסימילר (המקבילה הביולוגית של תחום התרופות הגנריות) לתרופה Herceptin, שהיא למעשה נוגדן חד שבטי המשמש לטיפול בגידולי סרטן השד וסרטן קיבה גרורתי. גרסת הביוסימילר CT-P6 פותחה על ידי החברה הקוראנית, וטבע אמורה לשווק אותה בצפון אמריקה בעקבות הסכם בלעדיות שנחתם בין החברות בסוף 2016.

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת אורי תומר
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007