הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שתיית משקה אלכוהולי 3-4 פעמים בשבוע מפחיתה את הסיכון לסוכרת
1.08.17

 

צריכת אלכוהול מתונה, המפוזרת על פני ימות השבוע קשורה עם סיכון מופחת לתחלואה בסוכרת, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Diabetologia.

 

כ- 70,000 מבוגרים מדנמרק ללא סוכרת מילאו שאלונים בהם פירטו את הרגלי השתייה שלהם ולאחר מכן השתתפו במעקב שארך 5 שנים בממוצע, לאורכו 2% פיתחו סוכרת.

 

הסיכון הנמוך ביותר לסוכרת נצפה בקרב גברים שדיווחו על צריכה של 14 משקאות בשבוע ובקרב נשים שצרכו 9 משקאות בשבוע. לאחר תקנון למשתנים מרובים נמצא כי גברים שצרכו 7-13 משקאות או 14 ומעלה, לאורך 3-4 ימים מדי שבוע הציגו סיכון נמוך ב- 30%-40% ללקות בסוכרת בהשוואה לנבדקים שצרכו פחות ממשקה אחד בשבוע.


נשים ששתו 1-6 משקאות או 7 ומעלה לאורך 3-4 ימים בשבוע, הדגימו הפחתה דומה בסיכון.

 

  

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007