הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סטארט-אפ שמטפל בסרטן הלבלב מגייס 10 מיליון דולר
30.07.17

 

חברת התרופות הישראלית סיילנסיד (Silenseed) הודיעה על כניסה לניסוי שלב II רב-מרכזי בתרופה לסרטן הלבלב. הניסוי ייערך ב-80 חולים במספר מרכזים רפואיים מובילים בארה"ב. במקביל יוצאת החברה לגייס 10 מיליון דולר לצורך עריכת הניסוי. עד היום גייסה סיילנסיד 10 מיליון דולר בעיקר ממשקיעים פרטיים, ביניהם מדענים ישראלים מובילים בתחום הסרטן.

 

התרופה של סיילנסיד מבוססת על טכנולוגיית ה-SiRNA, שנחשבת מבטיחה אך עד כה ההבטחה טרם תורגמה לתרופה. תחום ה-SiRNA סומן כפוטנציאל למשפחה חדשה לגמרי של תרופות, לעומת רוב התרופות המשווקות היום בעולם, העשויות מחלבונים או מפעילות חלבונים. תרופות SiRNA מונעות קידוד של חלבונים מסוימים מה-DNA של התא. התרופה של סיילנסיד שנכנסת לניסוי, פועלת למניעת הקידוד לחלבון של גן בשם KRAS, כאשר נוצרת בו מוטציה שהופכת את התאים לסרטניים.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007