הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קמהדע נפלה ב-13% בעקבות תמחור הנפקת מניות
30.07.17

 

המגמה השלילית שמאפיינת באחרונה את מחירה של מניית קמהדע (1,637 -10.1%) נמשכת. המניה תפתח מחר את המסחר בפער ארביטראז' שלילי - כלומר הפרש בין מחיר המניה בנאסד"ק ובבורסה התל אביבית - של כ-12%, ומחירה צפוי לרדת בהתאם. זאת, לאחר שהמניה סיימה את המסחר ביום שישי בנפילה של 13% על רקע הודעה של החברה לפני תחילת המסחר בנוגע לתמחור הנפקה של מניות לציבור.

 

קמהדע עוסקת בפיתוח של תרופות למחלות נדירות (תרופות יתום) המיוצרות באמצעות טכנולוגיית הפרדת חלבונים שפיתחה החברה. המטה שלה נמצא ברחובות, ויש לה מפעל יצור בקיבוץ בית קמה. התרופה המאושרת המרכזית של החברה היא גלאסיה, לטיפול במחלות ריאה, אך תמחור המניה שלה מושפע ממצבה של צנרת המוצרים בפיתוח.

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת אורי תומר
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007