הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מעדכן את ההנחיות לטיפול בנשים הרות אשר ייתכן ונחשפו לנגיף הזיקה
30.07.17

 

ה- CDC שוב מעדכן את הנחיותיו לרופאים המטפלים בנשים הרות אשר עשויות היו להיחשף לנגיף הזיקה. העדכון מתפרסם על רקע הירידה בשיעור התחלואה בזיקה ביבשת אמריקה, נתון המגביר את הסיכוי לבדיקות false-positive.

 

הסוכנות כבר אינה ממליצה על בדיקות שגרתיות להמצאות נוגדנים לנשים ללא סימפטומים אשר עשויות היו, בעבר או בהווה, להיחשף לנגיף. זאת היות ורמת נוגדני ה- IgM עשויה להיוותר גבוהה לאורך יותר מ- 12 שבועות, כך שהבדיקה עשויה שלא להיות מסוגלת להבדיל בין זיהום שהתרחש לפני ההיריון וזיהום שהתרחש במהלך ההיריון. כעת מציין ה- CDC כי יש להציע לנשים הללו בדיקות לחומצות הגרעין של הנגיף (nucleic acid testing) שלוש פעמים במהלך ההיריון.

 

הסוכנות עדיין ממליצה לשאול את כל הנשים ההרות – בכל ביקור במרפאה – בנוגע לחשיפה לזיקה לפני או במהלך ההיריון הנוכחי.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007