הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כמו בניו ג'רזי: בכנסת מתכננים מגבלה חדשה על המעשנים
27.07.17

 

הצעת חוק חדשה, שהונחה השבוע על שולחן הכנסת בתמיכת 20 חברי כנסת מרוב הסיעות, ממשיכה לאתגר את משרד הבריאות. ההצעה מבקשת להציב רף חדש במלחמה נגד העישון: הגבלה של מכירת מוצרי הטבק למי שמלאו לו 21 או יותר — לעומת החוק הקיים, שמגביל לגיל 18 בלבד. ההצעה מתבססת, בין היתר, על מחקרים שמראים כי מרבית הצעירים שלא מתחילים לעשן לפני שנות ה–20 המוקדמות לחייהם — לא יתחילו לעשן בשום שלב.

 

ההצעה אולי נשמעת קיצונית מבחינת החדירה לאוטונומיה של הפרט, אך שינוי זה כבר צובר תאוצה, ולא רק במעוזים דמוקרטיים: רק השבוע הודיע מושל מדינת ניו ג'רזי, כריס כריסטי הרפובליקאי, כי מנובמבר הקרוב תיאסר מכירת סיגריות, לרבות סיגריות אלקטרוניות, לצעירים מתחת לגיל 21. מוכר שיפר את החוק וייתפס, צפוי לקנס בסך 1,000 דולר.

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת רוני לינדר-גנץ
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007