הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רשות ההגבלים העסקיים בודקת האיסור על מעבר רופאים בין הקופות
27.07.17

 

רשות ההגבלים העסקיים בודקת את הסיכום שהושג בשבוע שעבר בין קופות החולים למשרד הבריאות שלפיו רופאים לא יורשו לעבור בין הקופות בשלושת החודשים הקרובים. הסיכום שעורר ביקורת רבה מצד ארגוני הרופאים פורסם לראשונה בשבוע שעבר ב"כלכליסט". ביום ראשון הקרוב צפויה להתקיים פגישה בנושא בין הממונה על רשות ההגבלים מיכל הלפרין לבין מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב.

 

לפי הסיכום שהעלה את קצפם של הרופאים, הקופות לא "יגנבו" רופאי משפחה, ילדים ונשים שעובדים בקהילה מקופה אחרת ברדיוס גיאוגרפי של 30 ק"מ.


הארגונים, ובראשם ההסתדרות הרפואית (הר"י), טוענים כי ההחלטה פוגעת בחופש העיסוק ומהווה פתרון "עקום" לבעיית המחסור ברופאים שממנה סובלת כל המערכת. יו"ר הר"י פרופ' ליאוניד אידלמן שיגר בסוף השבוע מכתב חריף בנושא למנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, ובו כתב כי לכאורה מדובר ב"סיכומים בלתי חוקיים שאינם עולים בקנה אחד עם ערכים של מדינה דמוקרטית".

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי ותומר גנון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007