הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Meta-Analysis: טאי-צ'י עשוי להפחית את הסיכון לנפילות בקרב מבוגרים
27.07.17

 

טאי-צ'י עשוי לסייע למנוע נפילות בקרב מבוגרים, כך מסכמת meta-analysis שפורסמה - Journal of the American Geriatrics Society.

 

הניתוח כלל 10 מחקרים שהשוו טאי-צ'י עם טיפולים אחרים בקרב מבוגרים בגילאים 56-98. שיעורי ה- טאי-צ'י ארכו כשעה, פעם עד שלוש פעמים בשבוע, למשך 12-26 שבועות.

 

ראיות באיכות גבוהה העידו כי העיסוק ב-טאי-צ'י הפחית את הסיכון לנפילות ב- 43% לאורך מעקב קצר של עד שנה, וב- 13% לאורך מעקב ארוך יותר. לא נמצא מידע מספיק על מנת להסיק מסקנות על ההיארעות של פציעות עקב נפילות.

החוקרים סיכמו: "ניתן להמליץ על העיסוק בטאי-צ'י כאמצעי למניעת נפילות עבור מבוגרים המצויים בסיכון גבוה, בעיקר לטווח הקצר."

 

  

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007