הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היעילות של Cabotegravir ו- Rilpivirine בזריקה ארוכת טווח לטיפול ב- HIV-1
27.07.17

 

טיפול מוזרק ארוך טווח ל- HIV יעיל לדיכוי הנגיף ביעילות דומה לטיפול פומי יומי, כך על פי מחקר phase 2b בינלאומי שהוצג בוועידה השנתית של ה- International AIDS Society ופורסם בכתב העת Lancet.

 

כ- 300 מבוגרים שלא טופלו בעבר והדגימו דיכוי נגיפי לאחר 20 שבועות של טיפול פומי ב- cabotegravir ו- abacavir-lamivudine חולקו אקראית להמשיך את הטיפול הפומי או לעבור לקבלת טיפול בזריקה תוך שרירית של cabotegravir ו- rilpivirine מדי 4 שבועות (2 זריקות) או 8 שבועות (3 זריקות).

 

לאחר 32 שבועות, שיעור הדיכוי הנגיפי היה דומה בקרב 3 הקבוצות. 91% עם הטיפול הפומי, 94% עם זריקות מדי 4 שבועות, ו- 95% עם זריקות מדי 8 שבועות. לאחר 96 שבועות, שיעור הדיכוי הנגיפי היה 84%, 87% ו- 94% בהתאמה. לא נצפו כל תופעות לוואי חמורות הקשורות לטיפול התרופתי.

 

  

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007