הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיברו ישראל חתמה שת"פ עם חברה הודית ב-150 מיליון דולר
25.07.17

 

הסניף הישראלי של חברת התרופות הווטרינריות פיברו, הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 1.5 מיליארד דולר, חתם על הסכם עם חברת זידוס קדילה ההודית, במסגרתו תקים זידוס בהודו מפעל לייצור של מוצריה של פיברו ותשווק אותם בהודו. פוטנציאל העסקה הוערך על ידי השוק ב-150 מיליון דולר לאורך כ-5 שנים.

 

יונתן בנדהיים, מנכ"ל החברה בישראל ובנו של יו"ר החברה העולמית, מספר: "אנחנו חברה גלובאלית המובילה בתחום של חיסונים ותרופות לבעלי חיים המשמשים בסופו של דבר למאכל אדם. החברה נוסדה על ידי סבא שלי. בשנות ה-70' אבא שלי החליט מסיבות ציוניות להיכנס לפעילות בארץ והיום הפעילות הזו כבר כלכלית מאוד.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007