הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סופית: רופאים יחויבו בצינון לפני טיפול פרטי בלקוחות
25.07.17

 

באיחור של שנה וחצי מאז שעבר "חוק הצינון" האוסר על רופאים לטפל באופן פרטי בחולים שבהם פגשו במרפאה ציבורית אלא אם חלפו 6 חודשים, אישרה היום (ג') סופית ועדת הבריאות של הכנסת את התקנות בעניין.

 

הצינון יכנס לתוקף החל מנובמבר הקרוב, ורופא שיעבור על החוק יעמוד בפני מאסר של חצי שנה או קנס בגובה 14 אלף שקל.

 

מי שעיכב עד היום את המהלך הוא שר הבריאות יעקב ליצמן, שבאופן מסורתי מסתייג מהגבלות על הרפואה הפרטית. לפני כשבועיים חתם ליצמן על התקנות בעיקר בשל התמריץ הכלכלי למערכת הציבורית, שכן משרד האוצר הסכים להעביר כ-880 מיליון שקל לטובת קיצור תורים בבתי החולים הציבוריים רק כנגד הסכמה של ליצמן למהלך הצינון.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 


מאת שי ניב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007