הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמב"ם: הדסה גנבו לנו מומחית להשתלת מח עצם לילדים
25.07.17

 

המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה נגד בית החולים הדסה: במרכז הרפואי טוענים כי המעבר של מנהלת תחום השתלות מח עצם לילדים ד"ר אירנה זיידמן לבית החולים הדסה נעשה ללא תיאום איתם ותוך הפרת כללי האתיקה הנהוגים במקרים אלו.

 

ד"ר זיידמן, שמנהלת את תחום השתלות מח העצם לילדים במחלקה המשרתת את כל מחוז הצפון, הודיעה לאחרונה על מעבר למחלקה המקבילה בירושלים. זאת לאחר התפטרות רופאי המחלקה בהדסה בעקבות סכסוך עבודה עם מנהל בית החולים פרופ' זאב רוטשטיין.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007