הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אתר הייעוץ הרפואי WebMD נרכש ב-2.8 מיליארד דולר
25.07.17

 

אתר הבריאות והרפואה WebMD נרכש על ידי חברת האחזקות KKR ב-2.8 מיליארד דולר. הרכישה מתבצעת חמישה חודשים לאחר שהאתר הכריז כי הוא מחפש קונה. מחיר הרכישה מייצג פרמיה של 20% ממחיר הסגירה ביום ו' האחרון. המניה עלתה בשיעור דומה לאחר פרסום החדשות.

 

יו"ר WebMD, מרטין וויגוד מסר בתגובה כי החברה בחנה 100 קונים פוטנציאליים ושותפים אסטרטגיים. "אנחנו בטוחים שהעסקה הזו ממקסמת את השווי עבור בעלי המניות שלנו", הוסיף. החברה דיווחה עוד על שיפור ברווחים ובהכנסות ברבעון האחרון.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007