הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הצלחה בניסוי קליני שלב 2 לחברת סול ג'ל של מורי ארקין
25.07.17

 

חברת סול ג'ל הודיעה על קבלת תוצאות ביניים חיוביות בניסוי קליני שלב 2 באקנה בתרופה TWIN. החברה הצליחה לעמוד ביעדי הניסוי באופן מובהק סטטיסטית.

סול ג'ל נרכשה לפני כשלוש שנים על ידי קבוצת ארקין אחזקות בשליטת מורי ארקין בכ-17 מיליון דולר, והוזכרה כמועמדת להנפקה בנאסד"ק לפי שווי של כ-150 מיליון דולר.

 

זירת ההנפקות החלה להתחמם לאחרונה מחדש לאחר תקופה בה נערכו רק מעט הנפקות, כך שייתכן שהתוכנית תעלה על השולחן מחדש.

 

המוצר של סול ג'ל מבוסס על שיטה ייחודית שפיתחה החברה, עיטוף מולקולות, המקלה על החדרת התרופה לתוך העור. במקרה של התרופה לאקנה, מצליחה החברה לשלב בין שתי תרופות מוכרות לאקנה שבעבר לא ניתן היה לתת אותן ביחד אלא כל אחת בנפרד. שיטת עיטוף המולקולות שלה כבר שימשה בהצלחה בקו מוצרים בתחום קרם ההגנה, אשר נמכרה בעבר ב-8 מיליון דולר כדי שהחברה תוכל לממש את הפיתוח שלה בתחום התרופות.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת גלי וינרב
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007