הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר נוסף מוצא קשר בין שימוש של האם בנוגדי דיכאון ואוטיזם של היילוד
25.07.17

 

שיעורי האוטיזם היו גבוהים יותר בקרב כ- 3300 ילדים שוודים שנחשפו לתרופות נגד דיכאון לאורך ההיריון (4%), בהשוואה ל- 12,000 ילדים לאמהות עם הפרעות פסיכיאטריות שלא טופלו בתרופות הללו במהלך ההיריון (3%), ול- 240,000 ילדים לאמהות ללא הפרעות פסיכיאטריות ושלא טופלו בנוגדי דיכאון (2%).

 

תקנון לגורמים שונים שעשויים היו להשפיע על התוצאות לא השפיע על הממצאים, אך החוקרים הזהירו כי לא ניתן לשלול את הימצאותם של גורמים גנטיים שלא נמדדו ואשר היו עשויים להשפיע על התוצאות, בעיקר היות והממצאים היו מובהקים סטטיסטית רק עבור אוטיזם ללא פגיעה אינטלקטואלית, מצב אשר עשוי להיות בעל רקע תורשתי.

 

  

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007