הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מזהיר מפני השיעורים ההולכים וגדלים של HIV עמיד לתרופות
25.07.17

 

ה- World Health Organization מזהיר מפני העלייה בעמידות לתרופות נפוצות לטיפול ב- HIV, העשויה לסכן את ההתקדמות העולמית בטיפול בנגיף.

 

ב- 6 מתוך 11 המדינות שנבדקו בין השנים 2014-2016 נמצא כי 10% מהאנשים שהחלו לקבל טיפול אנטי-רטרו-ויראלי נגד HIV הדגימו עמידות ל- efavirenz או nevirapine.

 

בקווים המנחים החדשים שפרסם, ממליץ ה- WHO כי המדינות השונות יבחנו את תוכניות הטיפול שלהן בנגיף. כאשר שיעורי העמידות הופכים גבוהים, הקבוצה ממליצה כי מטופלים חדשים יחלו לקבל טיפול בתרופות קו ראשון אחרות.

באם המדינות השונות לא ינקטו כל פעולה להתמודדות עם העלייה בעמידות, המודל מנבא גידול של 135,000 מקרי מוות הקשורים ל- HIV ו- 105,000 זיהומים חדשים במהלך 5 השנים הבאות.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007