הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעל לשליש ממקרי הדמנציה קשורים לגורמי סיכון ניתנים לשליטה
25.07.17

 

ככול הנראה ניתן לעכב או למנוע לחלוטין את ההיארעות של 35% ממקרי הדמנציה באמצעות שליטה על תשעה גורמי סיכון, אלו מסקנותיו של דיווח שפורסם בכתב העת Lancet על ידי ה- dementia commission.

 

גורמי הסיכון הללו כוללים היעדר הדרכה בשלב מוקדם, יתר לחץ דם בגיל העמידה והשמנה, אובדן שמיעה, דיכאון מאוחר, סוכרת, היעדר פעילות גופנית, עישון ובידוד חברתי. החוקרים ממליצים להתייחס לגורמי הסיכון הללו על מנת להפחית את שיעורי ההיארעות של דמנציה.

כמו כן פורסמו ההמלצות הבאות:


• יש להציע טיפול ב- Cholinesterase inhibitors לחולי אלצהיימר או דמנציה עם Lewy bodies וב- memantine לחולים עם דמנציה חמורה.


• יש להתאים את הטיפול בדמנציה באופן אישי לכל חולה.


• יש להציע לכל המעורבים טיפול שמטרתו הפחתת הסיכון לדיכאון וסימפטומים דיכאוניים.


• יש לקיים מאזן בין הערכת הסיכון והטיפול המוצע ובין האוטונומיה של החולה.


• יש לטפל בסימפטומים נוירו-פסיכיאטריים באמצעות תרופות השמורות לטיפול בסימפטומים חמורים.

 

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007