הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Vosevi לטיפול בצהבת C
25.07.17

 

ה- FDA מאשר טיפול תרופתי משולב חדש עבור חולים עם צהבת C כרונית מגנוטיפים 1-6, המלווה בשחמת כבד קלה או ללא שחמת הכבד. Vosevi מאושרת לחולים אשר טופלו בעבר ב – sofosbuvir או ב- NS5A inhibitors.

 

Vosevi מכילה sofosbuvir, velpatasvir ותרופה חדשה הקרויה voxilaprevir.

 

שני מחקרים מצאו כי 96-97% מהחולים שטופלו ב- Vosevi למשך 12 שבועות, לא הדגימו כל רמות ניתנות לזיהוי של הנגיף בדמם, 12 שבועות לאחר מכן.

 

יש לבצע בדיקות סקר להמצאות צהבת B טרם תחילת הטיפול ב- Vosevi או ב- direct-acting antivirals, היות ודווחו מקרים של הפעלה מחדש של צהבת B על רקע הטיפול בתרופות הללו.

 

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007