הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ואז, בלילה, בשיחה עם אשתי, הגינו חיסון לסרטן
23.07.17

 

5 ביולי 2017 עוד עשוי להיות נקודת ציון היסטורית בטיפול בסרטן. מחקר שפורסם באותו יום באתר האינטרנט של המגזין המדעי היוקרתי "Nature" תיאר תוצאות מבטיחות של ניסוי ראשוני בחיסון לסרטן, כזה שניתן לחולי מלנומה (סרטן העור) כדי למנוע את חזרת המחלה. זו עדיין לא פריצת דרך רפואית אלא פריצת דרך מדעית, והתהליך נמצא ממש בראשיתו, ובכל זאת: שישה חולי מלנומה שעברו ניתוח להסרת הגידול ונמצאו בסיכון גבוה להישנות הסרטן קיבלו את החיסון, ואצל אף אחד מהם הסרטן לא חזר במשך השנתיים הבאות.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דיאנה בחור ניר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007