הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ שוב שלא לבצע בדיקות סקר להמצאות סרטן השחלות לכלל האוכלוסייה
23.07.17

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ לא לבצע בדיקות סקר להמצאות סרטן השחלות לנשים א-סימפטומטיות. טיוטת ההמלצות עולה בקנה אחד עם המלצותיה של הקבוצה משנת 2012.

 

ההמלצות אינן רלוונטיות לנשים עם המוטציות הגנטיות BRCA1 או BRCA2 , או סינדרומים המגבירים את הסיכון לסרטן השחלות. ה- USPSTF לא מצא כל ראיות המעידות כי בדיקות הסקר משפרות את הפרוגנוזה בקרב נשים עם היסטוריה משפחתית של סרטן השחלות.

 

שלושה מחקרים גדולים מצאו כי בדיקת סקר באמצעות CA-125 testingor transvaginal ultrasound אינה מפחיתה את שיעורי התמותה עקב סרטן השחלות. מנגד, בדיקות הסקר הגבירו את הסיכון לתוצאות false-positive ולניתוחים מיותרים.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007