הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר: לא צריך להפסיק לשתות קפה כדי להיות בכושר הטוב ביותר
20.07.17


קפאין משפר את הביצועים הספורטיביים - זוהי אמת מקובלת במדעי הכושר הגופני. אולם חוקרים, מאמנים וספורטאים רבים גם חושבים שכדי לשפר את הביצועים הללו בעזרת קפאין, על הספורטאי להימנע ממנו במשך ימים ואף שבועות לפני האירוע הספורטיבי. מחקר שהתפרסם במאי בכתב העת Journal of Applied Physiology גורס שרעיון זה ביחס לקפאין ולשיפור הביצועים אינו מעודכן, וגם אדם שלוגם קפה כל יום יכול להיעזר בקפאין לשיפור ביצועיו הספורטיביים. קפאין הוא אחד החומרים משני התודעה הפופולריים ביותר בעולם. 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת גרטשן ריינולדס
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007