הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לראשונה: משרד הבריאות מטיל הגבלות על שירותי רפואה פרטיים בבתי החולים הציבוריים
20.07.17

 

משרד הבריאות מטיל לראשונה הגבלות על שירותי רפואה פרטיים (שר"פ) בבתי החולים הציבורייםשמנוהלים על ידי עמותות. חוזר מנכ"ל חדש של משרד הבריאות מגדיר כללים להפעלת שר"פ בבתי חולים כמו לניאדו, מענייני הישועה או בית החולים הסקוטי בנצרת; וכן בבתי החולים הדסה ושערי צדק, שבהם משמשות התשתיות הציבוריות להליכים רפואיים המתבצעים באופן פרטי.

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, כתב בחוזר כי "מאחר שבתי החולים הציבוריים מהווים חלק מהתשתית הלאומית של מערכת הבריאות הציבורית בישראל, חשוב לקבוע עקרונות מנחים להתנהלותה של מערכת זו בתחום השר"פ, כך שיובטח טיפול מיטבי לכלל המטופלים במערכות אלה, תוך שמירה על עקרון השוויון". בר סימן טוב הבהיר כי אין בחוזר כדי לתמוך בקיום שר"פ או להתירו במקום שבו הוא לא פועל כיום, אלא מטרת החוזר היא לפעול להסדרתו היכן שהוא מופעל.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת עידו אפרתי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007