הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אפשר להוזיל את הטיפול בסרטן ולקבל תוצאה טובה יותר"

 

בשנת 2000 הושלם פרויקט 'הגנום האנושי' שבמסגרתו הצליחו מדענים לקרוא את הרצף הגנטי של תא אחד של אדם בודד, והעולם ציפה לפריצות דרך רפואיות מלהיבות. בדיעבד ניתן לקבוע שפריצת הדרך הזו הייתה רק שלב ראשוני בחקר הגנום. בשנים שחלפו מאז גילו חוקרים שונים כי מחלות פורצות בעקבות אינטראקציות מורכבות בין מגוון רחב של גנים. עוד התגלה כי מחלות דומות יכולות להיווצר כתוצאה מתופעות גנטיות שונות ושגם אותו גן יכול להשפיע בצורה שונות. בנוסף הסתבר שמחלות מסוימות, למשל מחלת הסרטן, משנות את הגנום בתא חולה ביחס לתא רגיל של אותו האדם.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 


מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007