הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור החיסונים ב- PCV13 נמוך בקרב מבוגרים בארה"ב
20.07.17

 

שנתיים לאחר שהחל ה- CDC להמליץ כי מבוגרים יחוסנו ב- (13-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV13, שיעור גבוה עדיין לא עשה זאת, כך על פי מאמר שפורסם ב- MMWR .

 

בשנת 2014, המליצה הסוכנות כי מבוגרים מגיל 65 ומעלה יקבלו את החיסון PCV13 בסדרה, יחד עם החיסון 23-valent pneumococcal polysaccharide vaccine (PPSV23), אשר הומלץ בעבר. אך החוקרים מצאו כי עד שנת 2016, רק 43% מהנ"ל קיבלו מנה אחת לפחות של PPSV23, 32% מנה אחת לפחות של PCV13, וכי רק 18% קיבלו את שני החיסונים.

 

קבלת החיסון הייתה נפוצה יותר בקרב מבוגרים, לבנים ועם מחלות רקע.

 

החוקרים ציינו כי עד 25% מהמקרים של מחלה פולשנית בקרב קשישים נגרמים על ידי זנים הנכללים רק בחיסון PCV13.

 

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007