הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ממתיקים מלאכותיים אינם מורידים את ה- BMI, ואף עשויים להעלות אותו ה
20.07.17

 

שימוש בממתיקים מלאכותיים כגון aspartame ו- stevioside אינו קשור עם ירידה ברמת ה- BMI ואף עשוי להיות כרוך בסיכונים מסוימים, כך מציעה meta-analysis שפורסמה ב- Canadian Medical Association Journal.

 

בניתוח נכללו 37 מחקרים שבדקו את השפעתם של ממתיקים מלאכותיים בקרב כ- 400,000 מבוגרים מעל לגיל 12.

מחקרים אקראיים עם חציון מעקב של 6 חודשים לא מצאו קשר בין שימוש בממתיקים ובין BMI. שלושה מחקרי קוהורט ארוכים מצאו עלייה מתונה ב- BMI לאורך הזמן, על רקע שימוש בממתיקים מלאכותיים. עבור מדדים נוספים כגון משקל,

 

סינדרום מטבולי, וסוכרת סוג 2, מחקרי התצפית שוב מצאו סיכון מוגבר על רקע צריכה מוגברת.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007