הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים הצליחו לגרום לנשים להרות חרף בעיות פוריות
18.07.17


מחקרים שהוצגו בכנס השנתי של החברה האירופאית לרבייה ואמבריולוגיה (ESHRE), שהתקיים לאחרונה בז'נבה, מעוררים אופטימיות בקרב מומחים בתחום טיפולי הפוריות. המחקרים עוסקים בשתי תופעות שמונעות מנשים להרות, ושנחשבות בלתי פתירות, ומצביעים על הצלחה ראשונית בטיפול בהן. תופעה אחת, המוכרת בשם תסמונת אשרמן, נגרמת לרוב מסיבוכים של טיפולים פולשניים ברחם ויוצרת פגיעה שלא מאפשרת קליטה של הביצית המופרית. התופעה השנייה נקראת אי־ספיקה שחלתית מוקדמת.

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת עידו אפרתי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007