הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת הביומד אנטרה רוצה להנפיק שוב בנאסד"ק
18.07.17

 

אחרי שכבר פעמים ביקשה חברת אנטרה להנפיק את הפעילות שלה בבורסה האמריקאית, ולאחר ששמה עלה לאחרונה בהקשר מיזוג עם חברת הביומד, אלקוברה, מדווחת היום חברת די.אן.איי הבורסאית, שמחזיקה באנטרה (36%) על הגשת טיוטת תשקיף לרשות ני"ע האמריקאית (SEC).

המשקיעים קיבלו את הדיווח באדישות והעלו את מניית די.אן.איי ביומד ב-2.2% בהמשך לעלייה של 5.1% מתחילת השנה מחזור יחסית גבוהה. די.אן.איי ביומד נסחרת לפי שווי של 43 מיליון שקל.

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007