הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות מגביל את השר"פ: 25% מהיקף הפעילות
18.07.17

 

"ה'גולד ראש' בארה"ב בשנים 1984 עד 1855 היה הבהלה לזהב, עכשיו אנחנו בתקופה של 'גרין ראש'" אמר פרי דוידסון, מנכ"ל ומייסד סאייקי מדיקל, בכנס שוק ההון של כלכליסט והבנק הבינלאומי. "יש עשרות חברות שנסחרות היום בבורסות של ארה"ב קנדה גרמניה ואפילו בישראל".

 

"ביחס לעתיד, מדברים על 1% מהאוכלוסיה שיטופל בקנאביס, הוא יהפוך להיות אחת התרופות הנמכרות בישראל." ממשיך דוידסון. "אבל התעשייה אפופה בעננה, אין מוסד, קרן הון סיכון או גוף רפואי שמשתתף במשחק".

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007