הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עבור דיכאון שאינו מגיב לטיפול תרופתי, להוסיף תרופה אנטי-פסיכוטית או להחליף את נוגד הדיכאון?
18.07.17

 

בהשוואה להחלפת הטיפול נוגד הדיכאון ל- bupropion, תוספת של aripiprazole משפרת במידה רבה יותר את מצבם של החולים בדיכאון שאינם מגיבים היטב לטיפול התרופתי שניתן להם.

 

כ- 1500 חולים עם דיכאון לא פסיכוטי עמיד לטיפול חולקו אקראית לאחד מתוך שלושה טיפולים למשך 12 שבועות: מעבר לטיפול ב- bupropion או תוספת של bupropion או aripiprazole לטיפול נוגד הדיכאון הנוכחי. חולים שחוו שיפור המשיכו לקבל טיפול למשך 24 שבועות נוספים על מנת להעריך את שיעור ההישנות.

 

מטרת המחקר העיקרית – החלמה לאחר 12 שבועות – אירעה בקרב 22% מהחולים שעברו לטיפול ב- bupropion, 27% שקיבלו תוספת של bupropion, ו- 29% שקיבלו תוספת של aripiprazole.

 

רק ההבדל בין החולים שהחליפו את הטיפול ל- bupropion והחולים שטופלו ב- aripiprazole היה מובהק סטטיסטית. שיעור ההישנות היה דומה בקרב כל הקבוצות.

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007