הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כריתת ערמונית עקב סרטן ערמונית ממוקם אינה משפרת את סיכויי ההישרדות לטווח הארוך
18.07.17

 

מחקר שארך 20 שנים מצא כי כריתת ערמונית רדיקלית אינה משפרת את סיכויי ההישרדות בקרב חולים עם סרטן ערמונית ממוקד. תוצאות המחקר אשר פורסם ב- New England Journal of Medicine, עולות בקנה אחד עם ממצאיהם של מחקרים קודמים, קצרים יותר.

 

כ- 700 גברים בגילאים 75 ומטה עם סרטן ערמונית ממוקד חולקו באופן אקראי לטיפול בכריתת ערמונית רדיקלית או מעקב. שיעורי התמותה לאורך 20 שנים היו דומים סטטיסטית בקרב החולים בשתי הקבוצות (61% בקרב המנותחים ו- 67% בקרב החולים אחריהם נערך מעקב בלבד). חציון ההישרדות היה אף הוא דומה (כ- 13 שנים), כמו גם שיעור התמותה עקב סרטן הערמונית (7% בקרב המנותחים ו- 11% לאחר המעקב). הקבוצה המנותחת הציגה סבירות גבוהה יותר לחוות תופעות לוואי במערכת המין והשתן, אך סבירות נמוכה יותר להדגים הידרדרות במצב המחלה.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007