הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Tramadol Extended-Release יעיל להקלת הסימפטומים המלווים גמילה מאופיאטים
18.07.17

 

Tramadol Extended-Release מפחית את הסימפטומים המלווים גמילה מאופיאטים בקרב המטופלים עקב opioid use disorder, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Psychiatry ומומן בחלקו על ידי תעשיית התרופות.

 

כ- 100 מבוגרים עם opioid use disorder יוצבו עם מורפין למשך 7-10 ימים. לאורך 7 הימים הראשונים חולקו הנבדקים אקראית לקבלת clonidine, buprenorphine, או extended-release tramadol (אגוניסט לאופיאטים) ארבע פעמים ביום. לאחר מכן קיבלו כל הנבדקים קפסולות של פלסבו.

 

נצפה כי המטופלים ב- tramadol חוו פחות סימפטומים הקשורים לגמילה בהשוואה למטופלים ב- clonidine ושיעור דומה של סימפטומים כמטופלים ב- buprenorphine. יתר על כן, המטופלים ב- tramadol נהנו מגמילה חלקה יותר.

החוקרים סיכמו: "הממצאים תומכים במתן אמפירי של tramadol ER לגמילה מפוקחת רפואית מאופיאטים".

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007