הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שינויים בדיאטה עשויים להאריך את תוחלת החיים
18.07.17

 

מבוגרים המשפרים את הרגלי האכילה שלהם עשויים אף להאריך את תוחלת חייהם, כך מסכם מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

על סמך שאלונים מה- Nurses' Health Studyומה- Health Professionals Follow-up Study חישבו החוקרים שלושה ציוני איכות של שלוש דיאטות – ציון עבור ה- Alternate Healthy Eating Index-2010, ציון עבור ה- Alternate Mediterranean Diet, וציון עבור ה- Dietary Approaches to Stop Hypertension (DASH).
הוערכו השינויים בציונים הללו לאורך 12 שנים, כמו גם שיעורי התמותה.

 

בין הממצאים:
• נבדקים ששיפרו את הדיאטה שלהם במידה הרבה ביותר הציגו שיעורים נמוכים יותר של תמותה מכל הסיבות בהשוואה לנבדקים שלא שיפרו את הרגלי הדיאטה שלהם. ההפחתה בסיכון נעה מ- 9% ל- 16%, כתלות בציון הדיאטה בו נעשה שימוש.


• נמצא קשר בין ירידה באיכות הדיאטה ובין עלייה בשיעורי התמותה, אף על פי שהעלייה לא הדגימה מובהקות סטטיסטית עבור כל ציון מהציונים שנבדקו.


• נבדקים עם ציון גבוה באופן עקבי, נהנו משיעורי תמותה נמוכים בהשוואה לנבדקים עם ציונים נמוכים באופן עקבי.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007