הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כיטוב פארמה הודיעה על תמחור ההנפקה - וצנחה
13.07.17

 

מניית חברת הביומד כיטוב פארמה (25.2 -0.4%) , צנחה ב-26% במסחר בבורסה בתל אביב, ושיעור הירידה שלה במסחר בנאסד"ק (1.39 +7.75%) הגיע ל-34%. הנפילה התרחשה על רקע פרסום תמחור המניות בהנפקה שמבצעת החברה למשקיעים.

 

לפי ההודעה של כיטוב פארמה, החברה תגייס כ-3.5 מיליון דולר באמצעות הנפקה של כ-2.4 מיליון מניות מסוג ADS (ראשי תיבות של American Depositary Shares) וכן אופציות לרכישת 1.2 מיליון מניות נוספות.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007