הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל טבע: פסקל סוריו מענקית התרופות אסטרה-זנקה
13.07.17

 

פסקל סוריו, 58, המנכ"ל של חברת התרופות אסטרה-זנקה - הוא המועמד המוביל לכהונת המנכ"ל הבא של חברת טבע (11,640 +5.72%) . סוריו, שמשמש בתפקידו מ-2012 הוא בעל תואר ברפואה וטרינרית. הוא נפגש עם יו"ר טבע, סול ברר, שעומד בראש ועדת האיתור שהקים דירקטוריון החברה והביע את נכונותו לקחת על עצמו את התפקיד. טבע מתנהלת ללא מנכ"ל מאז פברואר השנה, אז עזב את התפקיד ארז ויגודמן. הערב זינקה מניית החברה במסחר בוול סטריט ב-3.6%.

 

סוריו הוביל את אסטרה-זנקה לשווי שוק של 86 מיליארד דולר - עלייה של 24.5% מתחילת 2017 ולעלייה של 84% בחמש שנות כהונתו. אסטרה-זנקה נסחרת עתה במחיר שיא בכל הזמנים ולמרות זאת, הוא נקלע לעימות עם בעלי המניות של החברה על רקע רמת שכרו. 39% מבעלי מניותיה של החברה הצביעו באפריל 2016 נגד שכר שנתי של 17.5 מיליון דולר שקיבל סוריו ב-2016, הצבעה שהיתה חסרת משמעות מעשית.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007