הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צריכת הסוכרים של האם במהלך ההיריון וההשלכות על מערכת הנשימה של היילוד
13.07.17

 

עורכי המחקר - Avon Longitudinal Study of Parents and Children- ניסו לבדוק האם קיים קשר בין צריכת סוכרים חופשיים על ידי האם ההרה (הוערך באמצעות שאלונים) ואבחנה רפואית של אסטמה, צפצופים בנשימה, קדחת השחת, אקזמה, תגובות אטופיות, הרמות הכלליות של IgE בסרום ותפקוד הריאות בקרב ילדים בגילאים 7-9 שנים.

 

לאחר תקנון למשתנים מתערבים, נמצא קשר חיובי בין צריכת סוכרים חופשיים על ידי האם ההרה ותגובות אטופיות (יחס סיכוי עבור החמישון הגבוה ביותר בהשוואה לנמוך ביותר של צריכת הסוכר - 1.38) ואסטמה אטופית (יחס סיכוי, 2.01).
הקשרים הללו לא הושפעו מצריכת סוכרים בילדות המוקדמת, אשר לא נמצאה קשורה לממצאים.

 

החוקרים סיכמו: "ממצאי המחקר מעידים כי צריכה גבוהה של סוכרים חופשיים על ידי האם במהלך ההיריון מגבירה את הסיכון לתגובות אטופיות ואסטמה אטופית בקרב היילוד, ללא קשר לצריכת סוכרים בגיל הילדות."

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007