הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן המעי הגס: תוספת של SIRT לכימותרפיה משפרת את סיכויי ההישרדות
13.07.17

 

תוספת של selective internal radiation therapy לטיפול הקו הראשון הסטנדרטי – כימותרפית mFOLFOX6 - בחולים עם סרטן בכבד בלבד או בכבד ובמעי הגס שיפרה באופן מובהק את תוחלת החיים של חולים עם גידולים ראשוניים בצד ימין, כך מגלה מחקר חדש שהוצג בקונגרס העולמי לסרטן המעי הגס שנערך לאחרונה בברצלונה.

 

מיקום הגידול הראשוני מהווה גורם פרוגנוסטי משמעותי וגורם מנבא לתגובה לטיפול.


SIRT, הזמין באירופה מאז שנת 2003 הוא צורה של טיפול קרינתי פנימי המבוסס על מיקרוספרות של Y-90 המובלות באמצעות קטטר לעורק הכבד.

 

במחקר השתתפו 554 חולים שטופלו בכימותרפיה וב- SIRT ו- 549 חולים שטופלו בכימותרפיה בלבד, חציון ההישרדות היה 22.6 חודשים בהשוואה ל- 23.3 חודשים, בהתאמה, (HR: 1.04 [95 percent CI: 0.90-1.19]; p=0.609). אך, חציון ההישרדות של החולים עם גידול ראשוני בצד ימין היה 22 חודשים עבור החולים שטופלו בכימותרפיה ו- SIRT בהשוואה ל- 17.1 חודשים עבור החולים שטופלו בכימותרפיה בלבד (HR 0.64, 95 percent CI 0.46-0.89; p=0.007).

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007