הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מדווח על המשך עלייה בשיעור ההמצאות של זיבה עמידה לאנטיביוטיקה
13.07.17

 

זיבה עמידה לאנטיביוטיקת המוצא האחרון אותרה בשני-שליש מהמדינות, כך מדווח ה- World Health Organization.

לאחר ניתוח של מידע מהשנים 2009-2014 מה- WHO Global Gonococcal Antimicrobial Surveillance Programme, מצאה הסוכנות כי 97% מהמדינות דיווחו על זנים עמידים ל- ciprofloxacin, 81% דיווחו על זנים עמידים ל- azithromycin, ו- 66% (מעל ל- 50 מדינות) על זנים עמידים ל- cefixime פומי או ceftriaxone בזריקה, הנחשב כמוצא האחרון לטיפול.

 

לאור העלייה בעמידות, המליץ ה- WHO כבר בשנת 2016 על טיפול משולב עם ceftriaxone ו- azithromycin ולא על טיפול בתרופה בודדת.

 

צינור המחקר והפיתוח לתרופות חדשות לטיפול בזיבה "יבש" יחסית, מציין ה- WHO, ולכן הגדירה ה- Global Antibiotic Research and Development Partnership את הטיפול במחלה כעדיפות עליונה. יתר על כן מדגיש ה- WHO את הצורך בבדיקה דיאגנוסטית מדויקת ומהירה ואת החשיבות שבמניעת המחלה.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007