הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקת הדנ"א שתמנע טעויות במעבדות
9.07.17


אלה מהחדשות הרעות שכל מטופל חושש לקבל. מרלין אריקסון, מהנדס בגמלאות בן 69 מאבינגדון שבמרילנד, קיבל אשתקד את הידיעה שתוצאת הביופסיה שעשה לגילוי סרטן הערמונית חיובית. אריקסון המודאג החל לבדוק את האפשרויות העומדות לפניו: כריתת הערמונית או הקרנות? אלא שימים ספורים אחר כך הרופא התקשר שוב. התברר שאריקסון לא חלה בסרטן. המעבדה החליפה את הדגימה שנלקחה ממנו עם זו של אדם אחר. "ברור שהרגשתי נהדר בשביל עצמי, אבל התעצבתי בשביל הגבר האחר", אמר אריקסון. 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת הניו יורק טיימס
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007