הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"חלקי חילוף לגוף? החסם הוא יותר רגולטורי מטכנולוגי"
9.07.17

 

מאז החל המחקר המואץ בתאי גזע, לפני כ-20 שנה, מדברים על הנדסה של חלקי חילוף לגוף, אבל עד היום הרפואה הרגנרטיבית, העוסקת בשחזור איברים, לא הצליחה להפוך למיינסטרים. ובכל זאת, פרופ' טל דביר, מנהל המכון החדש לרפואה רגנרטיבית באוניברסיטת תל אביב (ראו מסגרת), נלהב מהחזון לשקם את כל סוגי הרקמות, ורואה ברפואה מהסוג הזה תחום אינטרדציפלינרי רחב הרבה יותר מתאי גזע - משימוש בחומרים ביולוגיים ועד הדפסת איברים.

 

לדבריו, אין היום חסם טכנולוגי שלא ניתן לצלוח העומד בינינו לבין הדפסה של איברים להשתלה על בסיס תרומת תאים מהחולה עצמו. למעשה, הוא אומר, "החסם הוא יותר רגולטורי מטכנולוגי".

 

 
 

לכתבה בגלובס >>

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007