הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ירידה בשיעורי המוות הפתאומי בקרב חולים עם אי ספיקת לב
9.07.17

 

ירידה מובהקת בשיעורי המוות הפתאומי בקרב חולים עם אי ספיקת לב נצפית לאורך שני העשורים האחרונים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

במסגרת המחקר נבדק מידע הנוגע לכ- 40,000 מבוגרים עם אי ספיקת לב סימפטומאטית ומקטע פליטה (ejection fraction) מופחת שהשתתפו באחד מתוך 12 מחקרים אקראיים בין השנים 1995-2014.

 

סה"כ, מוות פתאומי אירע בקרב 9% מהחולים. השיעור השנתי של מוות פתאומי קטן מ- 6.5% במחקר המוקדם ביותר ל- 3.3% במחקר המאוחר ביותר. הירידה בשיעור המקרים נצפתה בקרב כל תתי הקבוצות של מקטעי הפליטה השונים.

החוקרים ציינו כי הממצאים עולים בקנה אחד עם אלו המעידים על היעילות של התרופות המיועדות לטיפול בתחלואה הנ"ל.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007